סמן V וריטס והמשלוח בדרך

שת״פ ייחודי בין חברת ENWIZE לנמל אשדוד

שת״פ ייחודי בין חברת ENWIZE לנמל אשדוד

באמצעות אפליקציה שמאפשרת שימור ידע וחסכון תפעולי על ידי סימולציות תלת-ממדיות. שיקו ז׳אנה, מנכ״ל נמל אשדוד: השת״פ עם חברת ENWIZE הינו צעד נוסף של הנמל במעבר לסביבת עבודה דיגיטלית
28.10.21 / 15:54
שת״פ ייחודי בין חברת ENWIZE לנמל אשדוד
28.10.21
שת״פ ייחודי בין חברת ENWIZE לנמל אשדוד

שת״פ ייחודי בין חברת ENWIZE לנמל אשדוד. חברת הנמל תשתמש באפליקציית WIZRD של הסטארט-אפ הישראלי. אפליקציית WIZRD מאפשרת מנגנון של שמירת ידע, סימולציות תלת ממדיות וחסכון בזמן טיפול במנופים וכלים נוספים בשימוש הנמל. האפליקציה מנחה לביצוע נכון ומדוייק של נהלי תפעול ותחזוקה. בנוסף, האפליקציה מייעלת הכשרה של עובדים חדשים, ומסייעת בשמירת הכשירות של העובדים הותיקים. האפליקציה מנחה את העובד צעד אחר צעד כתחליף לחוברת הדרכה/ספר מכונה, באופן אפקטיבי ובצורה זמינה, ברורה ונוחה בכל סביבת עבודה. חשוב לציין, כי בעת תקלה בעגורן לדוגמא, זמן ההשבתה הינו זמן הפסד השתכרות של נמל אשדוד, שעלול להצטבר מהר מאוד לסכומים גבוהים. בסיוע אפליקציית WIZRD זמן תיקון עגורן הוא מינימלי ויעיל ביותר.

היתרונות בתוכנתWIZRD  הם שכל המידע נגיש ומצוי בצורה קוהרנטית וסדורה באפליקציה אשר יכולה להימצא בידי כל עובד ועובד בתוך חוברת אחזקה דיגיטלית בטלפון. הדבר יסייע בקיצור זמני הטיפול, ייעול המערכת, שיפור השירות והגברת הבטיחות לעובדים ולציוד. בנוסף, האפליקציה שירותית מאוד, אסוציאטיבית ומותאמת לכך שהשימוש בה יהיה נוח למכונאי צעיר ואף למכונאי ותיק.

העברת כל תהליכי העבודה לאפליקציה יוצרת סטנדרטיזציה של כל התהליכים בנמל, ובסופו של דבר, תייעל רבות את המערכות, את אופן התחזוק, ותאפשר מתן פתרונות בזמן הקצר ביותר ובדרך היעילה ביותר ובכך – תחסוך זמן וכסף לנמל. העובדה ש-WIZRD יכולה ליצור סימולציה תלת- ממדית לתהליכים שונים המתבצעים בנמל מאפשרת גם למכונאי שמעולם לא ביצע משימה דומה לפני - לבצע את המשימה בצורה הטובה ביותר.

בתוך מספר חודשים, נמל אשדוד ייצר חוברת אחזקה דיגיטלית תלת ממדית זמינה לכלל העובדים. דבר אשר יסייע רבות לנמל, ישפר את הביצועים ויחסוך עלויות תפעול רבות לנמל. נמל אשדוד שם לו לדגל קידמה, טכנולוגיה ושילוב עבודות הנמל בסביבה משתנה ודיגיטלית. ובכך משמר את מעמדו כנמל המוביל בישראל.

שיקו ז׳אנה, מנכ״ל נמל אשדוד, הוסיף: ״באמצעות השקעות, יצירת שיתופי פעולה ויוזמות טכנולוגיות, הנמל הופך לגוף חדשני, יעיל ומתקדם. שת״פ עם חברת ENWIZE הינו צעד נוסף של הנמל במעבר לסביבת עבודה דיגיטלית שתייעל את עבודות האחזקה ותאפשר הדרכה מקצועית וטובה יותר. מדובר בשת״פ ייחודי וחשוב, שיתרום לנמל אשדוד בשמירת הידע התפעולי שלו, לחסכון משמעותי ולשיפור השירות״.